iLETiŞiM

İLETİŞİM

iLETiŞiM

 

CME Branda Dünyası Adres Bilğilerimiz

FİŞEKHANE DERESİ CD NO 17 KASIMPAŞA – BEYOĞLU / İSTANBUL

Telefon İletişim Bilgilerimiz

TEL: 0(212) 253 21 72
TEL: 0(212) 238 81 44
TEL: 0(532) 226 40 36

E-Posta & Fax

brandadunyasi@gmail.com

Vizyon

Tüketicilerimize kaliteli ulusal bir markayı, kurumsal ortaklarımız olan Cme Branda ve cme tente sistemi ile iş birliği içerisinde açık ve yapıcı bir şekilde sunuyoruz. Topluma karşı olan sorumlu tutumumuz ve eğitime verdiğimiz değer ile markamızı geleceğe taşıyoruz. Bu prensiplere dayanarak çalışanlarımız ile şirketimizi başarılı bir şekilde geliştirmeye devam ediyoruz.

Misyon

Kaliteli olanı ulaşılabilir fiyat ve ileri teknoloji ile buluşturarak müşterilerimize sunmak. Bu alanda markamızı geliştirmeye devam ederek dünya pazarında olan bir marka haline gelmek.

Misyonumuzun temel aldığı kavramlar şu şekildedir:

Müşteri Memnuniyeti

iLETiŞiM Müşterilerimizi her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler ile buluşturmak. Teknik servis hizmetimizin daha ulaşılabilir ve daha verimli olmasını sağlamak.

Küreselleşmek

Bir Türk markasının dünyaya tanıtılması için gerekli olan bütün alt yapı ile marka değerini her geçen gün daha ileriye taşımak.

İnovasyon

Güçlü Ar-ge desteği ve her zaman daha iyisini sunma isteğinin devamı olarak ürün ve hizmet kalitesini inovasyon ile harmanlamak.

Yüksek Kalite

Dünya pazarına hakim olan Intel ve Microsoft ile birlikte Şeffaf Kış Bahçe sistemleri yüksek kaliteyi dünya pazarına ulaştırmak ve bir CME BRANDA DÜNYASI dünya markası haline gelmek.

Değerli Çalışanlar ile Gelen Başarı

Misyonumuzun gerçekleşmesi için dürüst, enerjik, yenilikçi ve aşağıdaki değerleri bizimle paylaşan insanlara ihtiyacımız var:

  • • Her seviyede liderlik yapabilen,
  • • Değişimi sahiplenebilen,
  • • Doğru iletişim kurabilen,
  • • Kişisel motivasyonu yüksek,
  • • Paylaşarak ilerleyen,

iLETiŞiM Her geçen gün kendini geliştiren ve değişen trendleri yakından takip eden CME BRANDA yurt dışından ithal ettiği branda ve tente ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

CME BRANDA olarak, alanımızda en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş olup, tamamen müşteri memnuniyetine dayalı hizmet vermekteyiz. Branda ürünlerimiz arasında Depo Çadırı,Şantiye ÇadırıŞeffaf Branda,Yarasa ÇadırıPergole TenteKiralık Çadır,Afet Çadırı,Deprem Çadırı,Mülteci Çadırı,İnşaat Brandası ve Kamelya Çadırı  imalatı konusunda hizmet vermekteyiz.

CME BRANDA Dünyası güvencesi ile alacağınız hizmet ve elde edeceğiniz ürünler garantimiz altındadır. Her türlü organizasyonunuz için bize ulaşın ve size özel çözümlerimizle organizasyonunuza destek olalım. Branda ve çadır sektörünün lider ismi CME BRANDA ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayın.
Saygılarımızla…

 

CME BRANDA olarak, alanımızda en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş olup, tamamen müşteri memnuniyetine dayalı hizmet vermekteyiz. Branda ürünlerimiz arasında Depo Çadırı,Şantiye Çadırı, Şeffaf Branda,Yarasa Çadırı, Pergole Tente, Kiralık Çadır,Afet Çadırı,Deprem Çadırı,Mülteci Çadırı,İnşaat Brandası ve Kamelya Çadırı imalatı konusunda hizmet vermekteyiz.