Asma Germe Branda

Asma Germe Branda

Asma Germe Branda

Yarasa Branda gölgelik mimari yapı sistemleri ile havuz kapama ve dilediğiniz bir alanı estetik bir şekilde kapatan özel olarak imal ettiğimiz bir ürünümüzdür. Hem gölge hem gösteriş bakımından çitayı yüksek tutan membran branda ile üretilen tente sistemidir.

Asma Germe Branda

Yarasa çadır sistemleri

Yarasa Branda

Yarasa tente , ismi itibariyle yarasa  kanatlarına benzeyen dekoratif bir tente modelidir. yarasa tente, mekanlara kattığı şıklık ile ünlüdür ve en çok talep edilen branda modelidir. halk arasında asma germe tente olarak da geçen bu tente sistemi, isteğe uygun branda  kumaşları kullanıldığı gibi, renk, desen, baskı gibi uygulamalar yarasa tentede mümkündür. yarasa tente, kare, üçgen ve kubbe şeklinde oluşturulabilir. Yarasa tenteler, yağmur, kar, ve rüzgar yükleri düşünülerek tasarlanır ve her türlü hava şartlarında  dayanıklılık gösterir. Yarasa tente, güneş ışınlarını kesmek ve mekana gölge katmak amacıyla tasarlanmıştır, ve bu alanda en etkili olan tente modelidir. Yarasa branda modelinde yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerine göre cme branda sizlere en iyi ürünlerini sunuyor.

En uygun asma germe branda fiyatları için iletişime geçiniz.

Asma Germe Branda tente bir çok kullanım alanına sahip olan bu yapılar ev, ofis, açık hava toplantıları, düğünler, nişan organizasyonları, fabrika girişleri, görsellik katmak için gerekli tüp ihtiyaçları karşılamaktadır bu görsellikleri karşılarken de tabi kötü hava şartlarından etkilenmemesine dikkat etmekteyiz rüzgar ve fırtınalardan korunması için gerekli çalışmalar ve uygulamalar yapılmıştır yarasa çadırı bu anlamda üst düzey güvenlik taşımaktadır teklif ve ücretsiz keşif için iletişim kısmına not bırakmanız yeterlidir


Branda Dünyası hakkında

Branda sektöründe faaliyet gösteren, vizyonunu isminden alan firmamız 1976'den beri "branda" çeşitlerini geniş bir yelpaze ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Misyonumuz; sizin taleplerinizi maksimum kalite ile minimum maliyeti bir arada tutarak karşılamak, bunu ilke edinerek size en iyi hizmeti sunarak sektörde fark yaratmaktır.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.