Şantiye Çadırı

Şantiye Çadırı

Şantiye Çadırı

Şantiye alanlarınızda her türlü prefabrik uygulama da gerek kısa gerekse uzun vadeli olsun tüm ihtiyaçlarınız için şantiye çadırları üretiyoruz. Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübemiz, hem yurt içi hem de yurt dışı şantiyelerinde edindiğimiz deneyim ve yenilikler ile en hesaplı ve hızlı depo çadırı ve şantiye çadırlarını sunuyoruz.

Şantiye Çadırı

Şantiye Çadırı

Çok amaçlı kullanılabilen Şantiye Çadırları, kısa sürede kullanılacak hale gelebilen, özel bir temel işlemi gerektirmeyen ve son derece geniş kullanım alanları sağlayan çadır sistemleridir.

Sağlam ve Güvenli
Geçkilerle eklenen çelik boru iskelet ve iki yüzlü PVC kaplamalı polyester plastik dokumadan yapılmış, yüksek mukavemetli, uzun ömürlü, çok soğuk ve çok sıcak hava şartlarına karşı özel dayanıklılık verilmiş dış kaplama ile yarım daire şekilleri sayesinde, fırtınalara, metrelerce kar yüküne dayanıklıdır.

şantiye brandası

şantiye brandası

Şiddetli rüzgara, doğal afetlere dayanıklıdır. Sökülmesi ve taşınması kolay , çok amaçlı kullanılan çadır modelleridir. Endüstriyel Etik Çadırı, İşçi Çadırı, Yemekhane Çadırı, Yatakhane Çadırı,Taziye Çadırı, Depolama Çadırı, Hayvan Barınak Çadırı, Acil müdahale Çadırı olarak da kullanılmaktadır.Ayrıca ısı yalıtım (izalasyon )sayesinde kışın soğuk ve nenimli rutubet havasından, yazın sıcak havasından korunma sağlamış olur. Standart bir ölçüsü yoktur .Müşteri kullanım ihtiyacına göre ölçüsü belirlenir.

Şantiye Brandası İzolasyon
Cam yünü dolgulu ısı yalıtım şilteleri ve hava kabarcıklı alüminyum folyolu (bizofil) şilte izolasyon opsiyonları bulunmaktadır. Isı yalıtımı sayesinde ısıyı dışarıdan içeriye geçirmez ve içeride korur.

şantiye çadırı fiyatları

şantiye çadırı fiyatları

Kısa ve uzun vadede şantiye ve prefabrik yapılarınız için her amaca uygun, gerektiğinde kolayca sökülüp taşınabilir ve ihtiyaca göre hizmet vermeye devam edebilecek şantiye tipi çadır çözümlerini değerli müşterilerimize sunuyoruz.

     Neden şantiye çadırı?

Değişen sert iklim koşulları ve çalışma sahalarına uygun ortamlar oluşturmanın en pratik yolu olarak kullanılan      şantiyeler birden fazla amaca hizmet etmek için en uygun çözümlerdir. Bu ortam ve iklim şartlarına en uygun ve  portatif çadırlar kısa ve uzun vadede düşünüldüğünden dolayı tecrübeli eller tarafından tasarlanıp kurulduğunda  beklentilerinizin üstünde randıman verir.

Kullanılacak alanlara ve iklim şartlarına göre özel olarak imal ettiğimiz şantiye çadırları isteğe bağlı olarak  yalıtımlı  yada yalıtımsız olarak üretilebilmekte hatta içerisinde katı yakıt sobaları kullanılabilmektedir.

Şantiyelere ve Acil İskana Çözüm
Kısa süreli inşaat işlerinde işçi yemekhanesi, yatakhane, malzeme deposu olarak kullanılmak ve doğal yıkımlar sonrası ortaya çıkan geçici barınma ihtiyacını karşılamak amacıyla geliştirdiğimiz, çelik iskeletli çadırlardır.

Şantiye Çadırlarımızın Özellikleri

Şantiye çadırlarımızın özellikleri Aerodinamik açıdan oval köşeli uygulamalarımız her türlü hava koşullarında rahatlıkla kullanılabilmekte ve tasarım kalitesi sebebi ile rüzgar etkisini en aza indirebilmektedir.

Şantiye çadırlarımızın tamamında kullanılan özel yapım branda dış iklimsel etkilere karşı dayanıklı ve uzun ömürlü olmakla birlikte, yangın, asit ve kimyasal içerikli maddelerin teması ve rutubet ile sıcak-soğuk harici etkilere dayanıklı dokuma olarak polyester kullanılmış PVC malzemeden üretilmektedir.

Şantiye Çadırı ve Katkıları

  •      Her şeyden önce inşaat maliyeti göze çarpmaktadır. Hemen hemen aynı ölçülerde ve aynı ihtiyaca hizmet etmesi için bina yapımı ele alındığında 2 kat ve fazlası bir maliyetten tasarruf etmiş olursunuz.
  •      Kurulum, demontasyon ve taşıma kolaylığı açısından şantiye çadırlarıyine rakipsizdir. Bina tarzı uygulamalar bilindiği üzere sabit uygulamalar olup ihtiyaca göre değişiklik yapmak ya da taşıma imkansızdır. Bu da hem zamandan hem de paradan tasarruf ettirir.
  •      Kaliteli bir iskelet yapı ile kiriş ya da aynı amaca hizmet den bir desteğe gerek kalmadığından dolayı hem maliyet düşürür hem de çok rahat içerisinde çalışma alanları sağlar. Şantiye çadırlarının faydaları saymakla bitmez. Burada önemli olan şantiye çadırları gibi önemli bir konunun deneyimli bir ekip, zamanında iş teslimi ve kaliteli ekipman kullanılarak yapılmış olmasıdır. Kale branda çadır olarak, uzun yıllardan bu yana başta Ukrayna olmak üzere bir çok noktada değişik amaçlara ve ihtiyaçlara göre şantiye çadırları imalatı yapmaktayız. Edindiğimiz tecrübeleri ve yenilikleri en hesaplı fiyatlar ve zamanında iş teslimi anlayışı ile birleştirerek siz değerli müşterilerimize bir kerelik değil uzun vadede çözüm ortağınız olmak isteği ile hizmet vermekteyiz.

Branda Dünyası hakkında

Branda sektöründe faaliyet gösteren, vizyonunu isminden alan firmamız 1976'den beri "branda" çeşitlerini geniş bir yelpaze ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Misyonumuz; sizin taleplerinizi maksimum kalite ile minimum maliyeti bir arada tutarak karşılamak, bunu ilke edinerek size en iyi hizmeti sunarak sektörde fark yaratmaktır.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.