Depo Çadırı

Depo Çadırı

Depo çadırları görüntü bakımından gerekli toplantı iftar ramazan gibi ve konser gibi çadırlar olarakta kullanıla bilmektedir bu yapılar 4 mevsim ve Her türlü Hava Şartlarına Uygun rüzgar yükleri kar ve basınç yükleri gibi istatistikleri ve fizibilite çalışmaları mevcut bir şekilde hizmete sunulmaktadır bu yapıların ömrü en az 40 yıl gibi bir süredir tabi bu tür ürünlerin bakımlarını yaptırdırdığımız bu süreyi uzatmak mümkündür belirli bir çok referansımız değişik ölçümler ve değişik yüksekliklerde mevcuttur kendi alanınıza göre çözümler üretilip buna göre hangar ve depo çadırlarımızı mekanınıza tasarlamak tayız ücretsiz keşif ve tekliflerimizden yararlanmak için iletişimkısmından bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Depo Çadırı İmalatçıdan alınır. Cme Branda branda dünyası ürünleri ile tasarlanabilecek tüm ürünleri üretmektedir.Kurumsal bir firma olmamızın yanında binlerce referans mutlu müşteri ilkesi ile yoluna devam ediyor.

Depo Çadırı

ürünlerimizde ürünün istenilen ölçülerde imal edilebilmesini sağlaması ve depo çadırı hazır modelleri ile de size çözümü sunmaktayız. Depo Çadırlarımız Samanlık,Ardiye,Traktör Garajı Balya deposu gibi depolama amaçlı tüm kullanım alanlarınızda kullanabileceğiniz ürünümüzdür.

Depo Çadırı Modelleri

Depo Çadırı Modellerimiz
Modellerimizi İsteklerinize göre de tasarlamak tayız. İsteklerinizi Bize Söylemeye çekinmeyiniz. İşimiz Sanatımız.

Depo alanı olarak kullanacağınız çadır sistemleri yaz ve kış aylarında mevsim koşullarına elverişli malzemeden özel olarak üretilmelidir.

Ürün metre ve metrekare fiyatları konusunda bilgi almak için alt kısımda bulunan yorum kısmından yada iletişim sayfamızdaki numaramız dan bilgi alınız.

branda dünyası sistemleri her kullanıma uygun çadır modelleri ve fiyatlarda rakip tanımayan bir firmadır. Fiyatlarımızı kumaş kalitemiz ve demir profil kalitesinde kalıcı bir ürün için veriyoruz. Firmamız imalatını yapmış olduğu ürünler konusunda garanti ve servis hizmeti sunmaktadır.

Çadır Kurulumu
Kurulumu 2 veya 3 kişi tarafında dakikalar içerisinde gerçekleştirilebilir.
Demonte sistem demir ve branda kumaşı
Kapı sistemi motorlu veya manüel cırt cırt branda yapıştırmalı yada tokalıdır.
Kullanılacak depolama cinsine göre özel tasarım(Sıcaktan veya soğuktan etkilenen ürünler için yalıtımlı)
Demir sistemi geçmeli sistem yada sabit bir yapı tasarlanabilir..

Depo çadırları belirli bir alanın kapatıp ihtiyaç duyduğumuz gerekli eşyaları güneş ve yağmur gibi etkenlerden korunması için yapılması şart olan bir yapı sistemidir betonarme yapıların aksine daha hızlı kurulum ve maliyetsiz bir sistemdir betonarme yapılar günümüz şartlarında çok prosedür gerektiren yapılardır fakat depo çadırları günümüzde izin prosedürlerini aşmış kolay sökülüp tekrar kurula bilme özelliğine sahip olduğu için bir sıkıntı yaşamanız çok güç dür depo ve hangar çadırlarımız inşaatlarda fabrikalarda lojistik departmanlarında kullanılma daha yatın yapılardır


Branda Dünyası hakkında

Branda sektöründe faaliyet gösteren, vizyonunu isminden alan firmamız 1976'den beri "branda" çeşitlerini geniş bir yelpaze ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Misyonumuz; sizin taleplerinizi maksimum kalite ile minimum maliyeti bir arada tutarak karşılamak, bunu ilke edinerek size en iyi hizmeti sunarak sektörde fark yaratmaktır.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hakkında yorum “Depo Çadırı