Şeffaf Kış Bahçesi Modelleri

Şeffaf Kış Bahçesi Modelleri

Şeffaf Kış Bahçesi Modelleri

Genel anlamda Şeffaf Kış Bahçesi olarak ismi geçen Alüminyum, Şeffaf Mika Naylon Branda yada Çelik Konstrüksiyondan imal edilmiş yapıların etrafının sabit yada fermuarlı açılır kapanır opsiyonunun yanında şeffaf olmayan kumaşlarla tamamen kapalı mekan  gibi şeffaf kristal mika kullanılarak ışığın içeri girmesi ve görsel temas sağlanabilir.

Şeffaf Kış bahçesi olarak da Kullanılan Şeffaf Tente Branda birçok çeşitleri bulunmaktadır. Size tavsiyemiz ( 0,60 mm veya 0,80 mm kullanılmasıdır. ) çünkü Şeffaf Tente Branda Yazın Güneşin etkisi ile Genişlemektedir ve Kış aylarında da gelen Soğuk ‘dan dolayı çekmeler yaşanabilmektedir Şeffaf Tente Branda seçimini yaparken alacağınız brandanın kalitesini göz önünde bulundurun Uzak Doğu Ürünleri kesinlikle kullanmayın.

Şeffaf Kış Bahçesi Teknik Özellikleri

Cephe : 100 cm – 500 cm

Açılım : 100 cm – 400 cm
Kontrol : Sabit yada Fermuarlı

 

Şeffaf Sigara İçme alanları:

Şeffaf Branda ile sigara içme alanları İmalatı yapmaktayız.

Sigara içme yasağını ortadan kaldıran uygulama hem şık hem modern görünümü ile  Uygun Fiyatlarla hizmetinizde

 

Şeffaf Tente Branda yapan Firmadan bununla alakalı gerekli bilgileri almanızı tavsiye ediyoruz . Ölçü olarak
Şeffaf Tente Branda : 350 cm üzeri yapılması kullanım açısından ileriye dönük sorunlar çıkarabilmektedir

ŞEFFAF KAMELYA BRANDA

Şeffaf mika branda en uygun fiyatlarla Branda Dünyası sistemlerinde hizmetinizde.

Kamelya ve kış bahçelerini şeffaf fermuarlı sistem yada cırt cırtlı sistem kapama ve otomatik kamelya branda ürünleri imalatı yapmaktayız. Bizimle iletişime geçerek fiyat alabilir ve keşif talebinde bulunabilirsiniz.


Branda Dünyası hakkında

Branda sektöründe faaliyet gösteren, vizyonunu isminden alan firmamız 1976'den beri "branda" çeşitlerini geniş bir yelpaze ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Misyonumuz; sizin taleplerinizi maksimum kalite ile minimum maliyeti bir arada tutarak karşılamak, bunu ilke edinerek size en iyi hizmeti sunarak sektörde fark yaratmaktır.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.