Fermuarlı Branda

Fermuarlı Branda

Fermuarlı Branda

Şeffaf Stor Kış bahçesi imalatı naylon branda kullanılarak imal edilen şeffaf ve fermuarlı açılır kapanır alan kapama sigara içme alanı şeffaf kapamaları gibi imalatlarımız mevcuttur.

 

Fermuarlı Branda Kullanım Alanları

Kış bahçesi kullanım alanları çeşitlilik gösterebilmektedir. Bir çok alanda kullanım alanı bulan kış bahçesi son zamanların en gözde mekanları haline gelmiştir.

*Müstakil evler

*Villalar

*Okullar

*Kafeteryalar

*Cafe ve restoranlar

*Alışveriş merkezleri

*Hastaneler

*Oteller

Şeffaf fermuarlı branda

Şeffaf kış bahçesi, ısı yalıtımı ve rahatlık sağlayan branda çeşididir.  Dış yüzeyi ve iç yüzeyi mika, naylon, kalın branda kumaşıdır. Şeffaf mika, çoğu zaman ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarda kullanılabildiği gibi, kış bahçesinde de kullanılmaktadır.  Kullanılan bu malzeme, tamamıyla  PVC’den oluşmaktadır. Cam kadar saydam olup mekanda içeriyi ve dışarıyı gösterme özelliği bulunmaktadır.

Fermuarlı branda genelde sektör alanlarında kullanılmaktadır. Bazen müstakil ev ve yazlık evlerde de tercih edilmektedir. Fermuarlı olması kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Kesinlikle iklim şartlarına karşı çok dayanıklı olmaktadır. Şeffaf görüntüsü mekana hoş bir hava katmaktadır. Fermuarlı sistemi sayesinde hem açılıp hem de kapanabilmektedir.

Stor Şeffaf Branda Kullanarak alanlarınızı genişletebilir ve kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Bunun yanında otomatik şeffaf branda sistemlerimiz mevcuttur.

Bu ürünümüz Motorlu Şeffaf Perde Modelidir.

İsteğe Göre Fermuarlı olarak tasarlanabilen ürün cırt cırt kullanılarak ta imal edilebilir.

Şeffaf branda dışında kalan beyaz branda bölüm renk seçeneklerimiz mevcuttur kumaş katalogumuzdan ürünün renk detaylarına bakabilirsiniz.

Fermuarlı branda fiyatları kullanım koşullarına ve şekillerine göre belirlenmektedir. Firmaların üreticiden aldığı fiyat ve kendi fiyat standartlarına göre ürün sattığını belirtmek isteriz. Bu yüzden aynı ürünü her yerde farklı fiyata bulmanız mümkün olmaktadır. Fiyatları genelde maliyet, kalite ve özellikler belirlemektedir. Bunlar göz önünde bulundurulur ise bilinçli seçim yapmak çok daha kolay olacaktır. Fiyatlarda metre kare hesaplaması kullanılmaktadır. Metre fiyatları 150 TL ve 250 TL arasında değişiklik göstermektedir. Fiyatlar firmalara göre de farklılık gösterebilmektedir.

Fermuarlı branda imalatı uzman kadrolar ve fabrikalar tarafından yapılmaktadır. Bu üretimler oldukça titizlik ve dikkat gerektiren üretimler arasında yer almaktadır. Küçücük bir hata her şeyin zarar görmesine neden olabilmektedir. Büyük bir sorumluluk ve bilgi isteyen bu iş tamamen uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Branda üretebilmek için kaliteli malzemeler ve ileri teknoloji makineler gerekmektedir. Üretilen ürünlerin hepsi tek tek kontrollerden geçirilmelidir. Üretici ürünleri ürettikten sonra satıcı firmalar ile iletişime geçmektedir. Satıcı ürünlerini aldıktan sonra müşteri ile buluşturmaya hazır duruma gelmektedir. Müşteri memnuniyeti hem satıcı hem de üretici için çok önemli bir konu olmaktadır. Mekanlarınızın daha güzel ve dekorlu olmasını istiyor iseniz fermuarlı brandalar tam size göre! İstediğiniz renge ve ölçülere göre üretilebilmektedirler. Siparişlerinizi tamamen özgün bir biçimde verebilmeniz mümkün olmaktadır. Mekanınıza uyumlu olabilecek renkler ve ölçüler tamamen sizin zevkinize kalmış durumdadır. Fermuarlı brandalar ile mekanınız çok havalı olacak!

Fermuarlı Branda Renk Seçenekleri

Fermuarlı Şeffaf Branda her alan için tasarlanabilir olması nedeni ile çok aranan branda ürünlerindendir.Şeffaf kış bahçesi kamelya cafe ve restoran gibi alanların şeffaf kapamalarında fermuarlı şeffaf branda sıklıkla kullanılmaktadır. Göktaş Branda kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme kullanmadan asla ödün vermez bizim beğenmediğimiz ürünü müşterimize sunmamız bizim için eksi bir faktördür.Bu nedenle kaliteli ürün kalıcı müşteri felsefesi ile yolumuza devam etmekteyiz.


Branda Dünyası hakkında

Branda sektöründe faaliyet gösteren, vizyonunu isminden alan firmamız 1976'den beri "branda" çeşitlerini geniş bir yelpaze ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Misyonumuz; sizin taleplerinizi maksimum kalite ile minimum maliyeti bir arada tutarak karşılamak, bunu ilke edinerek size en iyi hizmeti sunarak sektörde fark yaratmaktır.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hakkında yorum “Fermuarlı Branda