Şeffaf Branda

Şeffaf Branda

ŞEFFAF BRANDA Dört mevsim kullanılabilir özelliğine sahiptir.

Uygulama Alanları Fiyatları Mika naylon fiyat listesi için tıklayınız.Çok uygun fiyatlarla şeffaf mika kumaş toptan satıcısı Branda dünyası

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak zamanında iş teslimi ve kaliteli işçilik her zaman dikkat ettiğimiz  konuların başında gelmektedir. Gerek ev, bahçe gibi kişisel kullanımlarınız gerekse cafe, otel, yada benzeri  kurumsal şeffaf naylon branda ihtiyaçlarınız için olsun her türlü şeffaf mika ve benzeri ihtiyaçlarınızda firmamız istek ve  ihtiyaçlarınızı tam olarak anlar ve size uygun ürünlerini vaktinde ve en uygun fiyatlarla sunar.

Şeffaf Branda en uygun fiyat avantajları ile Cme branda dünyası sistemlerinde.

Şeffaf mika branda cam gibi bir yüzeye sahiptir. bu ürünü kamelya ve kış bahçesi gibi alanları kapatmak için kullanabilirsiniz.

Şeffaf alan kapama metrekare fiyatlarımız için iletişime geçiniz.

60 Tl den başlayan fiyatlarımızla şeffaf cafe branda kapama yapmaktayız.

Ürün metre ve metrekare fiyatları için iletişime geçiniz.

Şeffaf Mika : Genel olarak kış bahçesi, çanta, Ayakkabı, Soğuk oda kapısı, Masa Örtüsü vb…  uygulamalarında kullanılan malzeme % 100 PVC den oluşmaktadır.Cam kadar saydam ve düz bir satıha sahiptir. Kalınlık olarak  0,10 mm den 3 mm, uzunluk olarak max. 50 mt tek parça halinde bulunmaktadır. İhtal ve yerli olarak iki kalite ile bulunabilmektedir. Şeffaf kapama olarak da bilinir.

Şeffaf stor branda alan ve balkon kapamalarında kullanmış olduğumuz şeffaf mika kumaşlar Taiwan malıdır. Montajı tarafımızdan yapılmaktadır. Şeffaf alan kapama demir iskelet dahil fiyatı 65 tl metrekare ücreti ile yapmaktayız. Şeffaf kapama yapılacak alanın en az 50 m2 olmak şartıyla bu fiyatlarımız geçerlidir.

Fermuar ve cırt cırt Sistemi: Kemik fermuar polyester brandaya yapıştırma ve dikişle sağlamlıkta son nokta.

Şeffaf Mika Yapıştırma: Ürün sıcak kaynak ile şeffaf mikaya yapıştırılır. Salma ayrılma yapmaz.

Branda Kumaşı : Polyester pvc Branda kumaş

Fiyatlarda %20 İndirim Fırsatı Kaçırmayın !

Kış kampanyamız ile şeffaf mika kumaşlarda ve şeffaf uygulamalarda indirimli ücretlerle hizmet veriyoruz. hemen firmamızla iletişime geçin ve en uygun fiyat teklifini alın…

Şeffaf Kapama Size Neler Kazandırır ?

Şeffaf kapama brandası uygulama ile ısı tasarrufu sağlayabilirsiniz. Yapı ruhsatı gerektirmeyen bu sistem dilerseniz full otomatik bir sistem olarak tasarlanabilir..

Branda katlama derdi olmayan otomatik sistem için de yapı ruhsatı gerekmemektedir.


Branda Dünyası hakkında

Branda sektöründe faaliyet gösteren, vizyonunu isminden alan firmamız 1976'den beri "branda" çeşitlerini geniş bir yelpaze ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Misyonumuz; sizin taleplerinizi maksimum kalite ile minimum maliyeti bir arada tutarak karşılamak, bunu ilke edinerek size en iyi hizmeti sunarak sektörde fark yaratmaktır.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hakkında yorum “Şeffaf Branda