Açılır Kapanır Pergola Kış Bahçesi

Açılır Kapanır Pergola Kış Bahçesi

Açılır Kapanır Pergola Kış Bahçesi

Katlanır Işıklı Açılır Kapanır kumandalı Tente Modellerimiz Uygun Fiyat Avantajları ile imalattan Halka Satış Yapmaktayız.

 

Branda dünyası Tente Sistemleri imalatını Yaptığımız ürünler firma garantilidir.

Modeli Cafe,Kış Bahçesi,Restoran bahçesi kapama,Ev Teras Kapama gibi alanlarda kullanabilirsiniz.

 

Elektrostatik toz boya kullanarak imalatını yapmış olduğumuz Pergola Tente Sistemlerimiz Black out branda kumaşlar ile de Kaliteyi yakalamıştır.

Bizden Fiyat almadan lütfen karar vermeyin.

Katlamalı Işıklı Tente Fiyatlarımız için Tıklayınız.

Pergola Kış bahçesi özelikle kış aylarında bahçelerin atıl durumdan kurtarılmasını sağlamak amacıyla oluşturulan yerlerdir. Kış bahçeleri sayesinde hem mekanın kapasitesini artırabilir hem de müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilirsiniz. Kış bahçesi daha çok kafe ve restoranların bahçesine tesis edilir. Ancak son zamanlarda işyeri ve konutlarda da kış bahçesinin sık sık tercih edildiği gözlemlenmektedir. Kış bahçesi mekanizması şeffaf mika çevrili olarak tasarlanır. Mekanınızda hem şıklık hem estetik hem de keyifli anlar yaşanmasına olanak sağlar. Katlanabilir cırt cırtlı şeffaf branda ile yapılmasından dolayı kışları kapatarak kış soğuğundan korunmayı sağlayan bir bahçedir. Kış bahçeleri tıpkı cam balkon gibidir. Yazın cam balkonunuzu nasıl açabiliyorsanız kış bahçesinde de aynı durum geçerlidir. Bu sebeple kış aylarında 4 mevsim kullanmanızı sağlayan bu sistem sayesinde mekanınız da hem müşteri potansiyelini arttıracak hem mekanınızın alanını genişletecek hem de atıl durumda kalmış bir alandan kurtulmuş olacaksınız. Sadece işyeri, restoran ve kafelerde değil müstakil ev veya villalarınızda da rahatlıkla uygulayabileceğiniz bu sistem sizi kış aylarının soğuğundan korumayı amaçlamaktadır.

Pergola Tente güneş ışığını, yağmur, kar gibi doğa olaylarının önüne geçebilmek için evlerin pencelerine, dükkan ve mağazaların kapı ve camlarına istenirse mekan tasarımına uygun olacak şekilde dekoratif olarak bezden veya naylondan yapılan sistemdir.

Fermuarlı Kış Bahçesi Modelleri

Kış bahçesi oluşturulurken sizlerin tercihi ve amacı önem kazanmaktadır. Kış bahçesi modelleri seçilirken arzu ettiğiniz bütün modelleri bulabilmeniz mümkündür. Kısa sürede pazarı bir hayli genişleyen kış bahçeleri yapılara uyarlanabilir açılır ve kapanır bir tavan sistemidir. Bu sebeple yapacağınız alana tam olarak uymaktadır. Pergola Tente Kış bahçesi profilleri oturtulduktan sonra yanları cam panellerle kapatılan kış bahçeleri tüm yıl boyunca güzel bir bahçe keyfi yaşamanızı sağlayacaktır. Birçok Balkon kış bahçesi modeli bulunur. Uzaktan kumandalı açılır tavan kış bahçesi ve sabit tavan kış bahçesi seçenekleri kış bahçesinin sık tercih edilen modelleri arasındadır. Seçtiğiniz kış bahçesi modelleri ile kış aylarınızda harika bir bahçe keyfi yaşarken sevdiklerinizle güzel anlar yaşabileceksiniz.

Şeffaf Kış Bahçesi Fiyatları

Pergola Tente Kış bahçesi sessiz, sakin ve rahat bir ortam sağlamasından dolayı günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir.     Kış bahçesi maliyetleri  yaptıracağınız yerin büyüklüğüne, kullanılan profil ve malzemelere ve cam kalınlığı ve miktarına göre değişiklikler gösterebilmektedir. Ayrıca kış bahçesine ekletmiş olduğunuz ekstra taleplerde yine fiyat artışı sağlayan özelliklerdendir. Bu sebeple yaptıracağınız kış bahçesi alanı belirlendikten sonra açılır tavan olup olmayacağı, uzaktan kumanda isteyip istemediğinize ve camların ses geçirmeme özellikleri belirlenerek bir fiyatlandırma yapılmaktadır. Balkon Kapama Kış bahçesi fiyatları sizin tercihinize göre değişecektir.

Kış Bahçesinin Avantajları

  • Kış bahçesi yaptıracağınız yerlerin alanını genişleterek daha büyük ve daha ferah alanlar yaratabilirsiniz.
  • Özellikle sigara yasağı yüzünden kafe ve restoranlar kendilerine yeni yöntemler geliştirebilmektedir. Kış bahçesi sigara yasağı uygulanmaya başladıktan sonra en çok tercih edilen yöntemlerin ilk sırasında yerini almıştır.
  • Kış soğuğu, kar, yağmur ve rüzgardan etkilenmemek için kış bahçesi etkili bir yöntemdir.
  • Kış bahçesi şık tasarımıyla görsel olarak çok güzeldir. Ayrıca kullanışlı olarak tasarlandığında dört mevsim kış bahçenizi rahatlıkla kullanabilmenizi sağlar. Isıtma ve havalandırma sistemi iyi bir şekilde yapıldığı takdirde kış bahçeniz vazgeçilmez alanların başında gelecektir.

Açılır Kapanır Pergole Kış Bahçesi Kullanım Alanları

Kış bahçesi kullanım alanları çeşitlilik gösterebilmektedir. Birçok alanda kullanım alanı bulan kış bahçesi son zamanların en gözde mekanları haline gelmiştir.

*Müstakil evler

*Villalar

*Okullar

*Kafeteryalar

*Cafe ve restoranlar

*Alışveriş merkezleri

*Hastaneler

*Oteller

*Eğlence merkezleri Şeffaf kış bahçelerinin en çok tercih edildiği yerlerin başında gelmektedir. Kış bahçelerinin kullanışlı olmasından dolayı birçok mekan maliyetine bakmadan kış bahçeleri yaptırarak kış boyu keyifli sohbetlerin adresi olmaktadır. Pergole Tente Kış bahçeleri insana huzur ve rahatlık sağlayan şık tasarımlı mekanlardır.


Branda Dünyası hakkında

Branda sektöründe faaliyet gösteren, vizyonunu isminden alan firmamız 1976'den beri "branda" çeşitlerini geniş bir yelpaze ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Misyonumuz; sizin taleplerinizi maksimum kalite ile minimum maliyeti bir arada tutarak karşılamak, bunu ilke edinerek size en iyi hizmeti sunarak sektörde fark yaratmaktır.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum “Açılır Kapanır Pergola Kış Bahçesi