Kamelya Çadırı

Kamelya Çadırı

Kamelya Çadırı

Kış Bahçesi Kamelya Çadırı Kapama hizmetlerini itina ile yapan branda dünyası çadır üstün kalite şeffaf mika ve branda kumaş kullanarak son sistem kamelya sistemleri imalatı yapmaktadır.

Kamelya Branda Bizim İşimiz

Kamelya Çadır,  branda modellerimize her geçen gün yeni ürünler ekleyen kale branda otomatik kamelya modelleri ile de hizmetinizde Pergola Tente sistemi olarak adlandırılan ürünümüz etrafı ve tavan kısmı otomatik açılıp kapanarak siz müşterilerimize hizmet veriyor.

En Uygun Kamelya branda fiyatlarımız için iletişime geçiniz.

Kamelya Çadırı Nedir çok amaçlı tasarlanır ve kullanılırlar.  Dar ve kısa süre kullanımına izin verilmiş alanlarda kurulup sökülmesin’deki hız bakımından da çok sık tercih edilirler.

Kamelya çadırı, bahçe ve dış mekanlarda kullanılan kamelyaların gerek üzerine gerekse komple kamelya şeklinde yek bir kamelya şeklinde yapılan branda çeşididir.

KAMELYA TENTE ÇADIRI KULLANIM ALANLARI

Kamelya çadırları ev bahçelerine, cafe, otel, restaurant gibi mekanların dış alanlarına ve bahçelerine uygulanır.
NEDEN KAMELYA ÇADIRI ?

Kamelya çadırların en önemli özelliği ve tercih edilme nedeni hali hazırda sahip olduğunuz kamelyaların ihtiyaçlarınıza göre üstüne ve yan bölümlerine uygulanabilir olması hemde bahçelerinize kamelya yaptırmak istediğinizde fakat fiyatlarının pahalı olması nedeni le kamelya çadırlarının çok daha uygun olmasıdır.

Branda, çadır ve  tente  sektörlerinde profesyonel hizmet veren firmamız, bu güne kadar yüzlerce kamelya çadırı kurulum hizmeti vermiştir.

 Kamelya branda dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan firmamız, yüksek kalite ve uygun fiyat anlayışını birleştirerek müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Zamanında iş teslimi ve kaliteli işçilik her zaman dikkat ettiğimiz konuların başında gelmiştir. Gerek ev, bahçe gibi kişisel kullanımlarınız gerekse cafe, otel, yada benzeri kurumsal kamelya ve kamelya çadırı ihtiyaçlarınız için olsun her türlü kamelya çadır ve benzeri ihtiyaçlarınızda firmamız istek ve ihtiyaçlarınızı tam olarak anlar ve size uygun kamelya çadırı ürünlerini vaktinde ve en uygun fiyatlarla sunar.

Malumunuzdur ki bir Çadır kullanım alanı az olan bir yere kurulabilmeli ve çabuk bir şekilde kurulup sökülmelidir. Çadırların bu özelliğini belki de en iyi yansıtan Kamelya Çadırlar’dır.


Branda Dünyası hakkında

Branda sektöründe faaliyet gösteren, vizyonunu isminden alan firmamız 1976'den beri "branda" çeşitlerini geniş bir yelpaze ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Misyonumuz; sizin taleplerinizi maksimum kalite ile minimum maliyeti bir arada tutarak karşılamak, bunu ilke edinerek size en iyi hizmeti sunarak sektörde fark yaratmaktır.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.