Kış Bahçesi Şeffaf Branda

Kış Bahçesi Şeffaf Branda

Kış Bahçesi Şeffaf Branda

Şeffaf Branda-Kış Bahçesi, ısı yalıtımı ve konfor sağlayan branda türüdür. Mekana göre yapıldığından uyum sağlar, mekanın estetik görünmesini sağlar.

Şeffaf Branda Kış Bahçesi Kullanım alanları:

Kış Bahçesi Şeffaf Branda, Kafeterya, Cefe, Restoran , Balkon , Veranda , Tentelerin Etrafı ve Pergolanın etrafını Kapatarak , Kış bahçesine dönüştürerek değerlendirebilirsiniz, Şeffaf Tente Branda Sigara Yasağından sonra daha çok revaç görmüş olup kafeterya Otel, Restoran gibi İşletmelerin zarar görmemesi için düşünülmüş bir Sistemdir.

Kış Bahçesi Şeffaf Branda Modellerimiz:

 

Şeffaf Kış Bahçesi Şeffaf Kumaşı Şeffaf Branda ile alanınızı ısıtabilir daha geniş alanlara kolaylıkla sahip olabilir ve yeni müşteri çevresi kazanabilirsiniz.Bu ürünü hem yaz aylarında hem kış aylarında kolaylıkla kullanabilir dilerseniz başka bir yere taşıyabilirsiniz. Fermuarlı branda aksamı ile istediğiniz zaman kapalı bir mekan oluşturabilir dilerseniz fermuar aksamını açarak havadar balkon gibi bir alana çevirebilirsiniz.

 

İstanbul da Şeffaf Kış Bahçesi hizmeti  arayan müşterilerimizin taleplerini hızlı ve uygun fiyatlı bir şekilde karşılamak için Muhteşem Branda ofisimizde sizleri bekliyoruz.

Şeffaf Kış bahçesi olarak da Kullanılan Şeffaf Tente Branda birçok çeşitleri bulunmaktadır. Size tavsiyemiz ( 0,60 mm veya 0,80 mm kullanılmasıdır. ) çünkü Şeffaf Tente Branda Yazın Güneşin etkisi ile Genişlemektedir ve Kış aylarında da gelen Soğuk ‘dan dolayı çekmeler yaşanabilmektedir Şeffaf Tente Branda seçimini yaparken alacağınız brandanın kalitesini göz önünde bulundurun Uzak Doğu Ürünleri kesinlikle kullanmayın.

Kış bahçesi brandası dayanıklı olup, zorlu hava koşullarından etkilenmenize izin vermeyecek bu sistem, dört mevsim rahatlıkla kullanılabilir özelliktedir.

Şeffaf brandanın yazın güneşin etkisi ile sıcaktan genleşmesi ve kışın da soğuk havadan dolayı çekmeler yaşanabileceğinden 0,60 mm  veya 0,80 mm kullanılması tavsiye edilmektedir

Kış bahçesi brandası kafe, restoran, otel gibi mekanlarda kullanılabildiği gibi bahçeli evlerde ve villalarda da kullanılabilir.

Etrafında kullanılan Çerçeve şeklindeki brandanın renk seçenekleri mevcuttur.

Otomatik Şeffaf Kış Bahçesi

Şeffaf branda fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenlik brandanın kalınlığına rengine su ve alev geçirmez şekline göre değişkenlik göstermektedir. Şeffaf fermuarlı kış bahçesi ile mekanlarınızın havasını değiştirecek ve şık bir görünüme kavuşacaksınız.

Şeffaf Tente Branda yapan Firmadan bununla alakalı gerekli bilgileri almanızı tavsiye ediyoruz . Ölçü olarak
Şeffaf Tente Branda : 350 cm üzeri yapılması kullanım açısından ileriye dönük sorunlar çıkarabilmektedir

şeffaf branda m2 fiyat

şeffaf branda ile balkon kapama fiyatları

Kalınlık: 0.10 mm renk: şeffaf fiyat: yaklaşık olarak 4.50 TL olmaktadır.

Kalınlık: 0.30 mm renk: şeffaf fiyat: yaklaşık olarak 9.50 TL olmaktadır.

Kalınlık: 0.60 mm renk: şeffaf fiyat: yaklaşık olarak 15 TL olmaktadır.

Kalınlık: 0.60 mm renk: renkli fiyat: yaklaşık olarak 18 TL olmaktadır.

Kalınlık 0.70 mm renk: şeffaf fiyat: yaklaşık olarak 60 TL civarında olmaktadır. Fiyatlar değişkenlik göstermektedir.  Fiyatlar metre üzerinden hesaplanmaktadır.


Branda Dünyası hakkında

Branda sektöründe faaliyet gösteren, vizyonunu isminden alan firmamız 1976'den beri "branda" çeşitlerini geniş bir yelpaze ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Misyonumuz; sizin taleplerinizi maksimum kalite ile minimum maliyeti bir arada tutarak karşılamak, bunu ilke edinerek size en iyi hizmeti sunarak sektörde fark yaratmaktır.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hakkında yorum “Kış Bahçesi Şeffaf Branda